fbpx

Parduodami paskaitų įrašai

Norėdami įsigyti paskaitos įrašą susisiekite su mumis elektroniniu paštu: jogosakademija@gmail.com!

1. Stipriausios jogos mokytojo pedagoginės savybės ir efektyviausi mokymo stiliai. Intelektai ir prigimtys pagal rytų filosofiją (atskleisti schemas ir būdus, kurių pagalba aiškinsitės savo prigimtines stipriąsias ir silpnąsias puses, atskleisite savo pranašumus ir trūkumus tam, kad galėtumėte eiti savo prigimtiniu keliu į sėkmę ir savirealizaciją).

– 50 Eur. // Inga Išvari

2. Doshu praktika. 5 pirminiai elementai ir jų ryšys su Došomis. Došų pasiskirstymas kūne, vidaus organuose, funkcijos. Kokią įtaką došų disbalansas daro fizinei bei emocinei savijautai ir jų balansavimas.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

3. Tvirtai stoviu ant žemės (Gera fizinė forma, psichinis ir emocinis stabilumas, kryptingumas, pastovumas, gebėjimas pasiekti tikslą).

– 50 Eur. // Inga Išvari

4. Aš charizmatiškas, mylintis, sėkmingas. (Motyvacija, gebėjimas daryti įtaką kitiems, aukštas gyvybinių jėgų buvimas, pasitikėjimas savimi, savęs ir aplinkos priėmimas, valia, kas yra tikra sėkmė).

– 50 Eur. // Inga Išvari

5. Čiakrų praktika. Muladhara ir Svasdhisthana – du pirmieji energiniai centrai (čakros) kūne. Poveikis endokrininės sistemos liaukoms, fizinei savijautai, emocijoms, charakteriui. Praktika energinių centrų pažinimui ir balansui:  asanos (kūno pozos), pranajama (kvėpavimo technikos), mantra (garsų tarimas), meditacija.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

6. Čiakrų praktika. Manipura ir Anachata – III ir IV energiniai centrai (čakros) esantys kūne. Poveikis endokrininės sistemos liaukoms, vidaus organams, charakterio savybėms, emocijoms ir fizinei savijautai. Praktika energinių centrų pažinimui ir balansui:  asanos (kūno pozos), pranajama (kvėpavimo technikos), mantra (garsų tarimas), meditacija.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

7. Čiakrų praktika. Vishuddha ir Adžna – V ir VI energiniai centrai (čakros) esantys kūne. Poveikis endokrininės sistemos liaukoms, vidaus organams, charakterio savybėms, emocijoms. Praktika energinių centrų pažinimui ir balansui:  asanos (kūno pozos), pranajama (kvėpavimo technikos), mantra (garsų tarimas), meditacija.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

8. Čiakrų praktika. Sachasrara čakra – VII energinis centras. Poveikis kūnui, emocijoms, mąstymui. Praktika:  asanos (kūno pozos), pranajama (kvėpavimo technikos), mantra (garsų tarimas), meditacija.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

9. Aš intuityvus ir išraiškus (intuicija ir sąmoningumas, minties ir žodžio jėga, kodėl teorija nevirsta praktika, verbaliniai gebėjimai, neverbaliniai gebėjimai, gebėjimas išgryninti esmę ir struktūrą, stresas ir jo valdymas).

I dalis – 50 Eur. II dalys – 100 Eur. // Inga Išvari

10. Jogos esmė ir struktūra (8 jogos pakopos, 5 pirminiai elementai, 7 energiniai centrai, 5 žmogaus energijos, 3 prigimtinės savybės, fizinis, energinis ir dvasinis jogos lymenys).

I dalis – 50 Eur.; II dalys – 100 Eur. // Inga Išvari

11. Jogos užsiėmimo, stovyklos, retrito, kursų struktūra ir metodika.

– 50 Eur. // Inga Išvari

12. Gero mokymo ir mokymosi principai.

  • Kokie mokslai ir kaip sąveikauja tarusavyje mokymo ir mokymosi procese.
  • Kokie mokymo būdai yra efektingiausi.
  • Kokie yra esminiai gero mokymo ir mokymosi principai.

– 50Eur // Inga Išvari

13. Gyvybinių energijų praktika – Samana vaju – viena iš 5-ių energijų mūsų kūne. Samanos įtaka vidaus organų ir sistemų veiklai, emocijoms, mąstymui. Praktika skirta valdyti ir balansuoti samana vaju tėkmę. Asanos, krijos, bandhos.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

14. Gyvybinių energijų praktika – Apana vaju – viena iš 5-ių energijų mūsų kūne.  Apanos funkcija, įtaka vidaus organų ir sistemų veiklai. Praktika skirta suvokti šios energijos veikimo principą ir jos valdymo metodus. Asanos, krijos, bandhos.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

15. Gyvybinių energijų praktika – Prana vaju – viena iš 5-ių energijų mūsų kūne. Pranos pagrindinė funkcija ir įtaka organizmui. Praktika skirta prana vaju valdymui, fizinės bei mentalinės sveikatos stiprinimui. Asanos, krijos, bandhos.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

16. Gyvybinių energijų praktika – Udana vaju – viena iš 5-ių energijų mūsų kūne. Udanos vaju įtaka endokrininei sistemai, jutimo organams, vidinei būsenai. Praktika skirta Udana vaju valdymui. Asanos, krijos, bandhos.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

17. Gyvybinių energijų praktika – Vyana vaju – viena iš 5-ių energijų mūsų kūne. Įtaka kūnui, sąmonei. Jos stiprinimo būdai ir nauda. Asanos, krijos, pranajama.

– 15 Eur. // Rasa Ramešvari

18. Jogos užsiėmimų rūšys ir jų ypatumai (mokomasis, tėkmės, meditacinis užsiėmimas).

– 50 Eur. // Inga Išvari

19. Nishi joga – 15 Eur.

20. Smegenų žarnyno ašis – 15 Eur. // Jonė Mikšaitė

21. Žvalios akys – šaltas protas. – 15 Eur. // Inga Išvari

22. Dubens dugno raumenų įtaka mūsų sveikatai. – 15 Eur. // Jonė Mikšaitė

23. Kvėpavimo sistemos fiziologija ir anatomija. – 15 Eur. // Rasa M.

24. Kvėpavimo praktika: „Iškvėpuoti galima viską“ – 15 Eur. // Rasa M.

25. Menopauzės paskaitų ciklas: 1 teorinė + 3praktikos -25 Eur. 1 dalies kaina – 7 Eur. // Inga Išvari ir Agnė Garmuvienė

26. Pasąmonės kambarių meditacija – 15 Eur. // Inga Išvari

27. Streso valdymas ir atmintis. – 15 Eur. // Jonė Mikšaitė