Apie mus

Į jogą mes žiūrime kaip į vientisą nedalomą mokslą apie žmogaus būtį. Savo mokyme apjungiame įvairių jogos mokyklų žinias, sukauptas per ilgus ieškojimo metus tam, kad jūs pasiektumėte efektyviausią rezultatą.

Himalajų joga – tai mūsų mokytojų linijos perduodamas jogos mokymas, išlaikytas nepakitęs jau kelis tūkstančius metus. Tai visuminis jogos mokymas, neatskiriantis nei vienos iš jogos pakopų ir šakų, nuo pat fizinio kūno lavinimo ir sveikatinimo, proto kontrolės iki sąmonės ir sielos tobulėjimo. Būtent dėl tokio plataus mokymo, mes galime parinkti tai, kas yra reikalingiausia ir naudingiausia žmogui.

Jogos akademijos komanda:

Inga (Išvari) Urbonavičienė
Akademijos vadovė - Jogos mokytoja
Samadhi meistro Šri Guru Mahajogo Pailoto Baba mokinė. Meistrės Sati Mata Dži mokinė. Garbaus Jogos meistro Drupono Kunsang Rimpoče mokinė.
Rasa (Ramešvari) Teišerkienė
Jogos mokytoja

Samadhi meistro Šri Guru Mahajogo Pailoto Baba mokinė.

Meistrės Sati Mata Dži mokinė. 

Garbaus Jogos meistro Drupono Kunsang Rimpoče mokinė.

Izolda Jakuševa
Senjorų jogos mokytoja

Į jogą atėjau su "girgždančiais" sąnariais, sutrikusia virškinimo sistema, diagnozuota išemine širdies liga. Po poros metų, dingus negalavimams, supratau ir pripažinau, kad joga yra viena iš geriausių sveikatos palaikymo formų, ypač jei tau virš 50-ties.

Jogos mokau nuo 2004.

Erika Čeponienė
Jogos mokytoja

2017m. Didysis Maxa jogas Pilot Baba Dži suteikė Ida Lakshmi vardą. Nuo 2016 m. studijuoja Jogos akademijos (Lietuva) ir Himalajų Jogos Asociacijos (Ukraina) organizuojamuose Himalajų jogos mokytojų kursuose.

Jogos mokau nuo 2002 m.

Remigijus Apneris
Kineziterapeutas - jogos mokytojas

Jogoje įžvelgiu daug teigiamų espektų, pats paprasčiausias, tai sveikas įvairiapusis fizinis krūvis, daug lankstumo elementų, visumoje turim sveiką kūną ir protą.

Rasa Merliūnienė
Jogos mokytoja
2015 m Įgijo YOGA SIROMANI JOGOS MOKYTOJO TITULĄ , kurį suteikė Tarptautinis Sivananda Yoga Vedanta Centras, baigus tarptautinius jogos mokytojų kursus, pripažintus Yoga Alliance
Agnė Garmuvienė
Onkopsichologė
Agnė Garmuvienė – medicinos psichologė. Įgijusi onkopsichologijos specializaciją. Darbo patirtis: Nacionaliniame vėžio institute, Kauno klinikose onkologijos ir hematologijos skyriuose, Kauno Respublikinės ligoninės reabilitacijos klinikos stacionarinės reabilitacijos skyriuje.
Jonė (Yogini) Mikšaitė
Jogos mokytoja
Esu Jonė Yogini, medicinos studentė. Domiuosi joga, sveika gyvensena ir dvasiniu tobulėjimu. Joga – tai asmenybės tobulėjimas, savo minčių, kūno ir veiksmų valdymas, vidinė ramybė ir pasitikėjimas gyvenimu. Mane sužavėjo tai, kiek daug mano gyvenimas pakito, pradėjus praktikuoti Himalajų jogą. Tai išties transformuoja.

Susisiekite