fbpx

Apie mus

Į jogą mes žiūrime kaip į vientisą nedalomą mokslą apie žmogaus būtį. Savo mokyme apjungiame įvairių jogos mokyklų žinias, sukauptas per ilgus ieškojimo metus tam, kad jūs pasiektumėte efektyviausią rezultatą.

Tai visuminis jogos mokymas, neatskiriantis nei vienos iš jogos pakopų ir šakų, nuo pat fizinio kūno lavinimo ir sveikatinimo, proto kontrolės iki sąmonės ir sąmonės tobulėjimo. Būtent dėl tokio plataus mokymo, mes galime parinkti tai, kas yra reikalingiausia ir naudingiausia žmogui.

Jogos akademijos komanda:

Inga (Išvari) Urbonavičienė
Akademijos vadovė - Jogos mokytoja
Esu vedančioji Jogos akademijos mokytoja. Savo užsiėmimus ir mokymus vedu fiziniu, energiniu ir dvasiniu lygmenimis. Šalia praktinių užsiėmimų, konsultuoju, mokau jogos filosofijos, kurią apibūdinčiau kaip sielovados praktika.
Rasa (Ramešvari) Teišerkienė
Jogos instruktorė - Masažo meistrė
Mano darbo sritis – jogos terapija. Parenku tinkamiausią metodą, darbui su kūnu, esant įvairioms įtampoms, skausmams ir traumoms. Darau Tailandietišką viso kūno masažą.
Izolda Jakuševa
Senjorų jogos instruktorė
Vedu užsiėmimus, kuriuose atrasite išskirtinį dėmesį sveikai ir aktyviai senatvei. Praktikų metu pritaikytos metodikos lėtina senėjimo procesus, gerina endokrininės sistemos veiklą, sąnarių sveikatą. Siekiame bendrystės ir vienišumo mažinimo.
Erika Čeponienė
Jogos instruktorė

2017m. Didysis Maxa jogas Pilot Baba Dži suteikė Ida Lakshmi vardą. Nuo 2016 m. studijuoja Jogos akademijos (Lietuva) ir Himalajų Jogos Asociacijos (Ukraina) organizuojamuose Himalajų jogos mokytojų kursuose.

Jogos mokau nuo 2002 m.

Rasa Merliūnienė
Jogos instruktorė
Vedu užsiėmimus, kuriuose didžiąją dalį užima kvėpavimo technikos. Iškvėpuojame VISKĄ: stresą, įtampą, ligas, blogą nuotaiką. Sistemiškai mokau kvėpavimo pagrindų. Praktikų metu daug dėmesio skiriu jogos pozų geometrijai, supažindinu su pranajamos (kvėpavimo) bei krijų (subtilių jogos pratimų) taisyklingu atlikimu.
Žibutė Razvadauskienė
Jogos instruktorė

Susisiekite