Himalajų Siddcha-Jogos Akademija

 

Truputis istorijos apie Himalajų Siddcha-Jogos Akademiją...

 

Pirmasis Himalajų Siddcha-Jogos Akademijos kursas baigė prieš penkerius metus Kijeve. Iki 2010 metų, Himalajų siddcha-jogos specialisto vardą galėjai gauti, baigęs mokslus Indijoje pas Macha jogą, Pilotą Baba Dži. Akademijos įkūrimas buvo ypatingas įvykis, lyg kūdikio gimimas! Sati Mata Dži, akademijos įkūrėja, prisimena : „Baba Dži pasakė: Tu turi mokyti mokytojus ! Daryk tai ! Nieko nebijok !“ Ir ji tai padarė.
Smagu, kad Himalajų siddcha-jogos šviesa skleidžiasi po pasaulį. Mes mokome ne sausos jogos technikos, kurios šiandien pilna internete. Mes perduodame išminčių palaiminimą ir aukščiausias žinias, padedančias atskleisti kiekvieno mokinio dvasinį potencialą – sako Sati Mata.

Tai žinios, kurias rinko ir saugojo išminčiai. Perduodamos jos buvo tik tiesiogiai Mokytojo mokiniui, kuris buvo pasiruošęs priimti. Akademijoje mokoma jogos asanų, pranajamos, mudrų, bandchų, jogos terapijos, darbo su sąmone, o taip pat begalinės ir visą aprėpiančios meilės!
Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Lietuvoje ir dar daugelyje Europos šalių dirba Himalajų Siddcha-Jogos Akademijos mokytojai, kurie dovanoja šviesą, jogos žinias, aukščiausiąsias žinias žmonėms. Guru palaiminimas skleidžiasi visur.


Himalajų Siddcha-Joga tai Joga, tai Praktika, tai Meilė, tai Tiesa! 
Tik pakeitę save, mes pakeisime pasaulį!

 

Daugiau informacijos rasite čia: http://h-yoga.com.ua
registruotis ir klausti galite : 
yoga.academy1@gmail.com; 
junele.vita@gmail.com

https://www.facebook.com/AcademyOfHimalayanSiddhaYoga

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.