Jogos užsiėmimai, konsultacijos

20 min Nemokama individuali konsultacija

Tai puiki galimybė pasikalbėti su jogos mokytoju apie tai, kuriuos užsiėmimus rinktis ir kokia jogos praktika labiausiai atitinka jūsų poreikius.

 

Antistresinė joga

  1 val 30 min • 10 Eur.

Antistresinės jogos programą sukūrėme žmonėms pavargusiems nuo gyvenimo ritmo,  jaučiantiems nerimą, depresiją ar patiriantiems daug streso. Jogos užsiėmimuose daug dėmesio skiriame kvėpavimo technikų įvaldymui, vidinių nuostatų keitimui į pozityvias. Šios jogos praktikos skirtos atsistatymui, proto ramybei ir kūno atsipalaidavimui.

 

Pradedančiųjų joga

 1 val 30 min • 10 Eur.

Šiuose užsiėmimuose gausite bazines jogos žinias apie kūno pozas, detaliai mokysitės kvėpavimo technikų. Ypatingas jogos mokytojos rūpestis padės atsipalaiduoti nuo pirmojo užsiėmimo.

 

Joga

  1 val 30 min • 10 Eur.

Tai bendro pobūdžio jogos užsiėmimai įvairių lygių "jogams". Šiuose užsiėmimuose apjungiame visas turimas žinias, praktikuojame asanas, pranajamas, krija jogą, meditaciją ir gilų sąmoningą atsipalaidavimą.

 

Pažengusiųjų joga

   2 hours • 12 Eur.

Šie užsiėmimai - tobula jogos sintezė, jų metu paliečiame jogos filosofijos žinias. Gilios praktikos metu per darbą su kūnu ir energijomis, šaliname tiek fizines, tiek psichines įtampas ir blokus,    asanų, pranajamos ir krijų pagalba keičiame savo būsenas, o praktiką vainikuojame meditacija.

 

Senjorų joga

  1 val 30 min • 7 Eur.

Joga pritaikyta vyresnio amžiaus žmonėms, atsižvelgiant į šios amžiaus grupės poreikius. Tai nuostabi šviesių senjorų bendruomenė prie arbatos besidalinanti receptais, išgyvenimais ir juoku!

 

Individualūs užsiėmimai

   1 val 30 min • 60 Eur.

Šie užsiėmimai priklauso nuo jūsų poreikių ir norimo pasiekti rezultato. Aptarę juos, sudarysime individualią jogos programą, kurią nuosekliai praktikuosite su jogos mokytojos pagalba ir priežiūra.Tai jogos programa parinkta individualiai jums, jūsų visapusiškam tobulėjimui.

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.