Sausio 26 d. 18.00 - 20.30

Moters kūnas - mikrokosmosas visoje Visatoje. Kaip mėnulis mėnesio bėgyje pilnėja ir dyla, kaip reguliarūs potvyniai ir atoslūgiai, taip moters kūnas mėnesio bėgyje turi skirtingus laikotarpius nuo ovuliacijos iki menstruacijos, nuo šviesos pojūčio iki niūrios nuotaikos, nuo veržlios veiklos iki meditacijos. Pagal šiuos dėsningumus moteriai reikia derinti ir jogos praktikas, kurios padėtų jai atstatyti, kaupti ir stiprinti prigimtinę energiją - vestų link visiško prisipildymo būsenos. Joga gali suteikti jums stabilumo būseną, padėti įveikti stresines situacijas, nuraminti nervųsistemą, sureguliuoti endokrininės sisitemos veiklą, atpalaiduoti kūną ir pagerinti savijautą. Tokia moteris priklauso sau ir pagal savo individualumą ji pasirenka tinkamą kelią į laimę, gerą savijautą, gyvenimo jėgą ir grožį.

V - asis susitikimas skirtas moters grožio puoselėjimui su joga.

Visa visata, pasaulis ir gyvybė yra sudaryti iš penkių elementų, o taip pat ir moters kūnas, jos prigimtis - Prakriti yra penkių elementų struktūra. 

Jogos sistemoje gausu technikų kaip pajausti ir subalansuoti penkis elementus glūdinčius mūsų viduje. Kaip pasitelkus vieną ar kitą elementą gydyti ir puoselėti savo kūną, protą ir sielą. Taip pat sužinosite kokių elementų disbalansas daro įtaką mūsų būsenai, bei grožiui.

Šio susitikimo metu:

- Jogos praktikos skirtos pažinti 5 elementus, juos suvokti ir pajausti kūne, valdyti ir kontroliuoti;
- Moterų ratas;
- Arbata.
_________________________


1 užsiėmimo kaina - 15 Eur.

_________________________


Būtina išankstinė registracija telefonu 8 612 51515 Inga Annapurna

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.