Vasario 25 d. 10.00 - 12.00 val.

Praktika skirta širdies atvėrimui ir širdies čakros subalansavimui

Anachata tai neišsenkantis šaltinis. Induizmo tradicijoje tai - dieviškas garsas, gyvybės pulsacija, subtili vibracija, kurią pajusti gali tik gilioje meditacinėje būsenoje. Šis terminas (anachata) verčiamas, kaip „amžinai skambantis būgnas“. Anachata jungia tris apatinius materialius (fizinį, emocinį ir valios) centrus su trimis aukštesniais dvasiniais centrais. Ji yra mūsų energetinės struktūros širdis, reguliuojanti energijos cirkuliaciją visame kūne. Subalansuota anachata atveria visus geriausius kiekvienos čakros aspektus. Tai Purušos vieta - sielos buveinė. Širdies čakra yra meilės, užuojautos, žmogiškumo ir saugumo energetinis centras. Čia slypi vidinė harmonija, šridies šiluma, dieviška meilė be prisirišimų. Šio centro meilė spinduliuojama į išorę, suteikia meilę ir užuojautą viskam, kas pasitaiko kelyje. Meilė kylanti iš širdies yra tvirta, amžina ir nuolatinė. Šio centro atvėrimas išplečia gebėjimą dalytis meilės energija, didina norą atjausti, padėti kitiems. Mes esame ta meilė, ta gyvybės jėga, jos išraiška, jos pasireiškimas. Dėl šios meilės žmogus auga, peržengia ribas, triumfuoja. Kelias į savo širdį veda per savęs priėmimą tokio, koks esi, o po to ir sugebėjimą priimti kitus. Tik priėmęs save gali pamilti ir priimti kitus, jausti pastovų įkvėpimą. 22 - 28 gyvenimo metai palankūs širdies čakrai vystyti.

Jei anachata neišvystyta: vidinis šaltis, pusiausvyros stoka, vienatvės jausmas. Puikybė, kai išoriniu grožiu, vardais ar titulais bandoma prasiskinti kelią į įsivaizduojamą laimę.
Jei anachata turi perteklių: santykiai meilėje perauga į priklausomybę, primetant savo valią. Žmogus prisirišimą painioja su meile, tampa egoistiškas, besirūpinantis savo malonumais ir piknaudžiaujantis meile.

Guru Pilotas Baba Dži suteikė Ritai Atmaprem vardą, kuris reiškia „mylinti siela" :) Kaina - 15 Eur,
Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems - 10 Eur.

Registracija būtina telefonu - 8 686 10407 Rita

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.