Lapkričio 17 d. 18.15 - 20.15

Ša - man pokalbiai

PriGimtis - Vidinės laisvės praktika

Iš protėvių mes gauname ne tik materialųjį palikimą, savo ląstelių informacijoje mes nešamės žymiai daugiau, nei galime įsivaizduoti.

Senieji išminčiai jau tūkstančius metų žino, kad mūsų emocijos, baimės, talentai, potraukiai, asmenybė yra suformuoti ne tik artimiausių mūsų šeimos narių. Jie sako, kad mumyse glūdi 7 kartų probočių karma ir informacija. 
Kartais net nesusimąstome kodėl supykstame ar išsigastame, nerimaujame ar griežtai nepriimame. Visa tai, glūdi giliai mumyse ir neleidžia būti laisvam. 
Dar vienas varžančio kiauto sluoksnis - visuomenės standartai, į kurių rėmus tu bandai sulysti visą savo gyvenimą. 
Taip, pamažu pamažu, mes tolstame nuo savo tikrojo Aš, nuo savo prigimties, nuo savo sielos branduolio. Bet juk visi jaučiame, kad ten viduje, po kiautu, kažkas spurda, kažkas ištroškęs laisvės. Jis žino, kad kažkas ne taip. Jis nori išties gyventi. Ne pagal visuomenės, tėvų ir senelių, mokytojų taisykles. Nesvarbu kaip, svarbu, kad laisvai. 

Pažadu, kad tai bus mažytis gimimas iš naujo. Mažytė Gimtis!

Inga Išvari.
_____________________________

Ateikite apsirengę taip, kad jaustumėtes patogiai ir laisvai. Pasirinkite savo jėgos papuošalus ar rūbus, tuos su kuriais jaučiatės gražūs ir stiprūs! Pažadinkite savo vidinį kūrėją ;) 

Kaina - 15 Eur.
Būtina registracija 8 685 18 997 Inga

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.