Rugsėjo 22 d. 18.00 - 20.30

Šis susitikimų ciklas padės atskleisti ypatingą moters prigimtį, sugrįžti į natūralų gyvenimo ritmą, bei pajausti savąjį moteriškumą.

Moters kūnas - mikrokosmosas visoje Visatoje. Kaip mėnulis mėnesio bėgyje pilnėja ir dyla, kaip reguliarūs potvyniai ir atoslūgiai, taip moters kūnas mėnesio bėgyje turi skirtingus laikotarpius nuo ovuliacijos iki menstruacijos, nuo šviesos pojūčio iki niūrios nuotaikos, nuo veržlios veiklos iki meditacijos. Pagal šiuos dėsningumus moteriai reikia derinti ir jogos praktikas, kurios padėtų jai atstatyti, kaupti ir stiprinti prigimtinę energiją - vestų link visiško prisipildymo būsenos. Joga gali suteikti jums stabilumo būseną, padėti įveikti stresines situacijas, nuraminti nervųsistemą, sureguliuoti endokrininės sisitemos veiklą, atpalaiduoti kūną ir pagerinti savijautą. Tokia moteris priklauso sau ir pagal savo individualumą ji pasirenka tinkamą kelią į laimę, gerą savijautą, gyvenimo jėgą ir grožį.

Užsiėmimus veda Inga Annapurna

I - asis susitikimas "Ypatinga moters prigimtis"

Tik suvokusi savo prigimtį moteris gali gyventi pilnatvėje, ugdyti savo moterišką energiją. Jogos praktikų pagalba mes galime pažinti save iki giliausiųjų klodų ir su meile priimti savo ciklus. 

Dėl moteriai duotos stebuklingos dovanos - sukurti gyvybę ir pratęsti giminę, jai labai svarbu rupintis savo kunu ir energija. Moteris taip pat yra ir giminės išminties ir žinių saugotoja, todėl ypatingai svarbu jos sielos ir sąmonės augimas.


Šios praktikos metu:

- Teorinės jogos žinios apie moters prigimtį
- Jogos praktikos
- Meditacija
- Arbata
_________________________

5 užsiėmimų kaina - 50 Eur.
1 užsiėmimo kaina - 15 Eur.

Spalio 27 d.  Emocijų paleidimas - širdies praktika.
Lapkričio 24 d.  Priklausau sau. Aš esu meilė.
Gruodžio 15 d.  Trečioji akis. Jos didenybė intuicija.
Sausio 26 d.  Moters grožis ir penki elementai.

Būtina išankstinė registracija telefonu8 612 51515 Inga Annapurna

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.