Gruodžio 15 d. 18.00 - 20.30

Šis susitikimų ciklas padės atskleisti ypatingą moters prigimtį, sugrįžti į natūralų gyvenimo ritmą, bei pajausti savąjį moteriškumą.

Moters kūnas - mikrokosmosas visoje Visatoje. Kaip mėnulis mėnesio bėgyje pilnėja ir dyla, kaip reguliarūs potvyniai ir atoslūgiai, taip moters kūnas mėnesio bėgyje turi skirtingus laikotarpius nuo ovuliacijos iki menstruacijos, nuo šviesos pojūčio iki niūrios nuotaikos, nuo veržlios veiklos iki meditacijos. Pagal šiuos dėsningumus moteriai reikia derinti ir jogos praktikas, kurios padėtų jai atstatyti, kaupti ir stiprinti prigimtinę energiją - vestų link visiško prisipildymo būsenos. Joga gali suteikti jums stabilumo būseną, padėti įveikti stresines situacijas, nuraminti nervųsistemą, sureguliuoti endokrininės sisitemos veiklą, atpalaiduoti kūną ir pagerinti savijautą. Tokia moteris priklauso sau ir pagal savo individualumą ji pasirenka tinkamą kelią į laimę, gerą savijautą, gyvenimo jėgą ir grožį.

IV - asis susitikimas skirtas intuicijai lavinti.

Mano širdis kaskart uždainuoja, kai regiu moterį, veikiančią išvien su savimi. Tą akimirką, kai jai norisi, ji sako tvirtą „ne“, kai ji jaučia, išlieja savo jausmą per juoką ar ašaras, kai ji suklysta, pripažįsta sau, kad suklydo. Kai ji pavargusi, oriai tą priima. Didžiuojuosi moterimi, kuri išdrįsta nuolankiai pripažinti, kad nėra supermoteris, kuri konstatuoja faktą „pavargau“, „nebesusitvarkau“, „pasiduodu“. Tokia moteris priima savo tiesą ir toje tiesoje tampa nuoga, kartu tarsi apsivilkdama pilnatvės rūbą, kurį švelniomis vidinėmis gijomis audžia susitaikymas su savimi.

Visi mums reikalingi atsakymai jau yra mūsų viduje, mums tereikia mokėti klausyti savęs ir savo stebuklingo pajautimo! 

Šio susitikimo metu:

- Teorinė dalis;
- Jogos praktikos skirtos pajausti ir suvokti savo intuiciją;
- Moterų ratas;
- Arbata.
_________________________


1 užsiėmimo kaina - 15 Eur.

_________________________

Tolimesni susitikimai:
Sausio 26 d. Moters grožis ir penki elementai.


Būtina išankstinė registracija telefonu 8 612 51515 Inga Annapurna

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.