Kineziologai

Mes siūlome patį efektingiausią būdą Jums sveikti !

Brigita ir Pavelas Zachovajevai yra Jogos akademijos partneriai.

Siekdami pagerinti Jūsų fizinę ir psichinę sveikatos būklę mes apjungiame šių dviejų specialistų ir mūsų žinias.

Jei turite stuburo problemų, esate po traumos ar operacijos, jei jus vargina nuolatiniai skausmai, jaučiate fizinę ar psichinę disharmoniją rekomenduojame kreiptis į Brigitą ir Pavelą Zachovajevus. Jiems atlikus kineziterapinius, kineziologinius testavimus ir nustačius esamas problemas, bei jų sprendimo būdūs, mes parinksime  kūno stiprinimo ir balansavimo  programą ir apmokysime individualiai.

 

Nuo minties iki veiksmo turi būti trumpiausias laikas !

Nedelskite pasirūpinti savo sveikata su mūsų pagalba.

 

Pavelas Zachovajevas

 LSU taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedros docentas, biomedicinos mokslų daktaras. 

1989 m. Baigė Kauno medicinos instituto gydomąjį fakultetą.

1990 m. Baigė Kauno medicinos akademijos internatūrą.

1998 12 11 – biomedicinos mokslų daktaras.

2001 03 03 – suteiktas docento pedagoginis vardas.

2008 12 11 – praeita Habilitacijos procedūra.

1993 – 2000 m. sporto klubo „Titanas", nuo 2000 m. iki dabar Lietuvos Bushido, 2004 m. rankinio ir  2006 m. ledo ritulio  federacijų vyrų rinktinių gydytojas.

Yra publikavęs virš 40 mokslinių straipsnių, vadovėlių, studijų knygų autorius ir bendraautorius, parengęs mokomąsias knygas ir metodines priemones, stažuojasi užsienio universitetuose, skaito pranešimus Lietuvos ir Europos mokslinėse-praktinėse konferencijose. Lietuvos Funkcinės Medicinos ir Taikomosios Kineziologijos asociacijos generalinis sekretorius. Tobulinasi taikomosios kineziologijos ir psichokineziologijos srityse.

 

Dr. Brigita Zachovajevienė

Kineziterapeutė, taikomosios kineziologijos ir psichokineziologijos sričių atstovė. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir kitų aukštojo mokslo įstaigų kineziterapijos dėstytoja. Klinikinį darbą dirba nuo 1995 metų. Pabaigusi tarptautinius Danijos vyriausybės ir Vilniaus universiteto organizuotus kineziterapijos dėstytojų rengimo kursus bei sertifikuota Bobath koncepcijos specialistė. Šiuo metu studijuoja Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos bei psichokineziologijos mokyklose. Privačiai dirba sveiko judesio ir korekcijos centre.

 

Dėl testavimų kreipkitės telefonais: Pavelas - 8 687 54348; Brigita - 8 698 75901.

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.