Planetos ir psichosomatika

 

Galvos skausmas - nepilnavertiškumas. Problema susijusi su Marsu: neapsisprendimas, netikėjimas savo jėgomis.

Ausys - atsisakymas išgirsti kažką svarbaus. Problema  susijusi su Jupiteriu: nenoras mokytis, tapti išmintingesniu.

Akių ligos - ateities vizijos baimė. Problema  susijusi su Saule: pasitikėjimo savimi stoka, aiškaus tikslo nematymas.

Gerklės ligos, astma, kalba - saviraiškos baimė, kūrybinis blokas. Problema  susijusi su Merkurijum: baimė išsakyti savo nuomonę, išreikšti save, pavydas ir apmaudas.

Širdiesligos - džiaugsmo ir meilės stoka. Problema  susijusi su Saule: optimizmo stoka, nesveika gyvensena, gyvybinės jėgos trūkumas.

Skrandžio ligos - naujų idėjų nepriėmimas. Problema  susijusi su Saule: nenoras tvarkytis su sudėtingomis situacijomis.

Žarnyno ligos - realybės atmetimas. Problema susijusi su Mėnuliu - nemokėjimas priimti aplinkybių „tokių, kokios jos yra“.

Išangės ligos - nesugebėjimas atsikratyti praeities. Problema susijusi su Saturnu – praėjusių išgyvenimų laikymasis, nesugebėjimas paleisti ir gyventi naują gyvenimą čia ir dabar, nuolankumo stoka.

Lytinių organų ligos - iškreiptas mąstymas apie kūną, skiriamas perdidelis dėmesys jų pačių ir kitų žmonių išvaizdai. Problema susijusi su Venera: noras gyventi tik malonumais, kaprizų tenkinimas, netvarkingi lytiniai santykiai, perdidelis jautrumas, savimeilė.

Kojų ligos, venų varikozė, artritas - nemeilė į savo darbui, užsispyrimas. Problema susijusi su Saturnu:  nenoras pripažinti kitų žmonių, išdidumas, pyktis, godumas, gobšumas, nesugebėjimas atsipalaiduoti, noras bausti, kritika.

 

Paruošė jogos akademijos mokytoja Rasa Ramešvari  http://www.jogosakademija.lt/apie_mus/rasa-82.html

2014 © www.jogosakademija.lt Visos teisės saugomos įstatymo.